Kasetony - ARiP FILPROM- Piekary Śl., druk, nadruk, litery, kalendarze 2018

Reklama kompleksowa
TEL.  696 410 909   606 240 580  32 307 16 62  @ filprom@filprom.eu
Reklama kompleksowa
TEL. 696 410 909
Od projektu do realizacji
Od projektu do realizacji
            w branży reklamowej od 1996 r.
Od projektu do realizacji
Od projektu do realizacji
w branży reklamowej od 1996 r.
Od projektu do realizacji
w branży reklamowej od 1996 r.
Przejdź do treści
                                                                                Wybrane realizacje
Reklama zewnętrzna                                                                                                    
LITERY PODŚWIETLANE   3D  

W oparciu o własny park maszynowy produkujemy litery przestrzenne 3D, nowoczesną technologią podświetlane diodami LED. Litery 3D zbudowane są: lico wykonane z plexi, z taśmy aluminiowej (bok litery) oraz z płyty spodniej wykonanej z PCV. Charakteryzują się trwałością, bardzo niskim poborem mocy, a także  dużą wytrzymałością na zmienne warunki atmosferyczne, Litery mają atrakcyjny wygląd, przyciągają wzrok i są tym samym znakomitym nośnikiem reklamy. Kolory lustrzane ze względu na swoją powierzchnię zaleca się stosować wewnątrz budynku.

BILLBOARD jednostronny i dwustronny, zastosowane litery 3D podświetlane oraz litery z dibondu.

Billboard to reprezentacyjny nośnik reklamowy.
Litery podświetlane
Tablica reklamowa
Podświetlane litery 3D
Litery 3D
KASETONY
- oświetlenie standardowe lub LED- RGB
Kasetony podświetlane produkujemy z profili aluminiowych o różnej szerokości i wysokości z: plexi-glass-u w ścianie czołowej, a w ścianie tylnej PCV lub blacha ocynk. Grafika wykonywana jest w pełnym kolorze lub wycinana na naszych urządzeniach do ploterowania. Kaseton LED jest podświetlony  wersji energooszczędnej - białymi diodami LED lub w wersji rozszerzonej - diodami LED RGB. Tak podświetlony kaseton spełnia także rolę dekoracyjną, a co najważniejsze jego szacunkowy pobór prądu przy wykorzystaniu technologii LED wynosi 1/6 wartości standardowych rozwiązań (tj. świetlówek).
Kaseton podświetlany LED
Kaseton firmy Kebab Saint Karas
SZYLDY, TABLICE, PLAFONY
Głównym zadaniem reklamy zewnętrznej jakim są: tablice reklamowe, tablice informacyjne, szyldy, plafony jest zwrócenie uwagi na firmę, miejsce działalności i produktu. Tablice, szyldy mogą być wykonane na różnych podłożach np. tworzywa sztuczne PCV, plexi, itp. Prace staramy się wykonać w oparciu o niestandardowe rozwiązania oraz różnorodne materiały dostępne na rynku wg naszych projektów lub zaleceń klienta. Przed realizacją projekt jest przesyłany do akceptacji.
Tablica reklamowa
Tablica firmy Nokey
ROLL-UP
Wraz z projektem szybko i solidnie wykonujemy ten elegancki, praktyczny i niezmiernie ekonomiczny system wystawienniczy. System Roll-Up jest wykonany z wysokiej jakości aluminium. Kaseta zabezpiecza przed uszkodzeniami w trakcie transportu, a dołączona do zestawu torba w znacznym stopniu ułatwia transport.
LITERY PRZESTRZENNE - STYRODUR
Styrodur Polistyren ekstrudowany XPS-  jest znakomitym rozwiązaniem do reklamy zewnętrznej stosowany m.in. do wykonywania liter i znaków przestrzennych.
Styrodur charakteryzuje się:
  • bardzo  dobrą  izolacyjnością  cieplną, minimalnie wchłania wodę, jest trudno-zapalny, może być malowany na dowolny kolor,lico może być wykonane z plexi lub PCV.

TABLICZKI INFORMACYJNE
Wykonujemy tabliczki reklamowe, informacyjne, druk w pełnym kolorze na płytach PCV.

BANERY REKLAMOWE
Projektujemy i wykonujemy banery reklamowe jedno i dwustronne, w pełnym kolorze lub w grafice ploterowej, zgrzewane, oczkowane. Banery mają zastosowanie jako nośnik: reklamy zewnętrznej, wewnętrznej o charakterze reklamowym, informacyjnym.Wróć do spisu treści