Poligrafia - ARiP FILPROM- Piekary Śl., druk, nadruk, litery, kalendarze 2018

Reklama kompleksowa
TEL.  696 410 909   606 240 580  32 307 16 62  @ filprom@filprom.eu
Reklama kompleksowa
TEL. 696 410 909
Od projektu do realizacji
Od projektu do realizacji
            w branży reklamowej od 1996 r.
Od projektu do realizacji
Od projektu do realizacji
w branży reklamowej od 1996 r.
Od projektu do realizacji
w branży reklamowej od 1996 r.
Przejdź do treści
FOLDER REKLAMOWY
- jeden z najczęściej stosowanych prospektów reklamowych. Jest szczegółowym, ważnym źródłem informacji, dotyczącej oferty firmy, prezentacji towarów przy użyciu druku, ilustracji i kolorów. Występuje w różnych formatach i ma tylko cztery strony. Do wykonania folderów oferujemy projekt graficzny, fotografię cyfrową oraz druk w najwyższej jakości.

Folder reklamowy uszlachetniony
TRYPTYK REKLAMOWY
Tryptyk reklamowy jest funkcjonalną i ciekawą formą przedstawienia oferty firmy, osiągnięć, wyróżnień, nagród. Tryptyk składa się z trzech części, które zazwyczaj można składać. Format po rozłożeniu:
630 mm x 297 mm.
Wykonujemy projekty i druk oraz profesjonalne fotografie.
Tryptyk reklamowy z wybiórczym lakierem
KATALOG FIRMOWY
Katalog to elegancka i najszersza reklamowa forma przedstawienia działalności firmy, osiągnięć, wyróżnień, nagród, certyfikatów, zawierający także spis produktów i usług oferowanych do sprzedaży.
Wykonujemy efektowne, profesjonalne projekty, druk oraz na życzenie Państwa fotografię, obróbkę fotografii, skanowanie jednym słowem wszystko to, co zapewni wiarygodne oddanie  działalności Państwa firmy.
Katalowi reklamowe wielostronicowe
ULOTKI REKLAMOWE
- to jedna z podstawowych form promocji firmy, produktu i  zawiera niezbędne informacje o działalności. Zróżnicowanie formatów ulotek (od A6 do A3) pozwala na zamieszczanie różnych ważnych informacji wraz z grafiką. Zapewniamy wysoką, jakość, ciekawy projekt i niskie ceny oraz krótkie terminy realizacji.
Ulotki reklamowe składane
TECZKA REKLAMOWA, OFERTOWA
Teczka firmowa jest to funkcjonalny sposób przekazywania dokumentów i materiałów informacyjnych, reklamowych. Takie przestawienie oferty, materiałów informacyjnych firmy podnosi jej atrakcyjność oraz prestiż firmy. Z przyjemnością zaprojektujemy i wydrukujemy oraz wykonamy wszystkie inne potrzebne materiały jak: ulotki, wizytówki, kalendarzyki, fotografię, itd.
Wykonane przez nas teczki posiadają także miejsce na umieszczenie kalendarzyka lub wizytówki.
Teczki ofertowe z wybiórczym lakierem
GRAFIKA MODUŁOWA - Ogłoszenia reklamowe
Wykonujemy projekty graficzne  modułowe, na konkretny wymiar z materiałów powierzonych, zgodnie z zaleceniami zleceniodawcy do: kalendarzy indywidualnych, map, gazet reklamowych i innych z przygotowaniem do druku.
Reklamy do kalendarzy, map
- Lakierowanie
- Lakierowanie UV wybiórczo
- Lakier dyspersyjny

- Foliowanie
- Klejenie
- Sztancowanie
- Laminowanie
USZLACHETNIANIE
Foldery, tryptyki, teczki, katalogi mogą być dodatkowo uszlachetniane poprzez:

Wróć do spisu treści